Horizontal Slideshow

  • slider vvn 4
  • slider vvn  nw roden
  • slider vvn zondertekst
  • slider vvn3
  • slider vvn5

VV Noord C-comp.

info C-comp.

Poll

Op welke plaats eindigen de Oranje vrouwen op het WK in Canada in de poule fase.

View Results

Programma en uitslagen zaterdag 1 juni 2013

Programma en uitslagen zaterdag 1 juni 2013:

4e klasse District Noord D-Poules (Voorjaar):
4D01 14:30 SV Urk VR1 – Steenwijk VR1  1-4
4D06 14:30 Nieuw Roden VR1 – Roden VR1  4-3
4D07 11:30 Siddeburen VR1 – Wedde VR1 10-0
(Siddeburen VR1 kampioen!)

4e klasse District Noord P-Poules (Voorjaar):
4P01 12:15 De Weide VR2 – Achilles 1894 VR1 0-5
(Achilles 1894 VR1 kampioen!)
4P01 12:30 MSC VR2 – Sp. Zweeloo VR1  3-0
4P02 11:30 DESZ VR1 – SJO EBC/Delfstrahuizen VR1  1-1
4P03 14:30 Hardegarijp VR1 – SDO DV Bolsward VR1  3-2
4P04 14:30 Peize VR1 – VVK VR1  Afgelast

5e Klasse District Noord D-Poules (Voorjaar):
5D01 14:00 Dwingeloo VR1 – SVV'04 VR1 ???
5D09 14:30 Makkum VR1 – Foarut VR1 ???
5D13 14:00 Annen VR1 – SV Lycurgus VR5  1-3
5D14 10:00 The Knickerbockers VR7 – Woltersum VR1 ???
5D15 14:00 Warffum VR1 – De Heracliden VR2 5-2

5e Klasse District Noord P-Poules (Voorjaar):
5P02 09:00 Noordscheschut VR2 – LEO (Loon) VR1  3-1
5P03 14:30 SVO HOC  VR1 – SVBC VR1 Afgelast
5P06 12:30 MSC VR3 – Tonego VR2 Afgelast
5P07 14:00 VWC VR1 – Read Swart VR1  Afgelast
5P14 12:15 GSVV VR1 – ST Eenrum/Kloosterburen VR2  Afgelast
5P18 14:00 ZNC VR1 – Westerlee VR1  1-3

5P18 16:30 Omlandia VR1 – Pekelder Boys VR1 4-1

MB Junioren District Noord Hoofdklasse (Voorjaar):
HK 01 10:30 Blauw Wit 34 MB1 – SJO Bergum BCV Combinatie MB1  1-1
(SJO Bergum BCV MB1 kampioen!)

MB Junioren District Noord 1e Klasse (Voorjaar):
1-01 09:30 DESZ MB1 – Olde Veste 54 MB1  1-1
1-01 10:30 SC Genemuiden MB1 – SJO JV Oostenburg MB1  2-0
1-03 13:00 Schoonebeek MB1 – SJO JVZ MB1 0-8

MB Junioren District Noord 2e Klasse (Voorjaar):
2-01 Espel MB1 – FC Meppel MB1 1-4
2-05 ONB MB1 – Drachtster Boys MB2 1-8

2-07 14:30 Omlandia MB1 – Roden MB1 Afgelast
2-08 09:00 BSVV MB1 – Smilde '94 MB1  2-0
2-08 09:00 Fit Boys MB1 – Hunsingo MB1  3-3

Bekerfinale District Noord MB Junioren: Bergum
15:30 Heerenveen MB1 – Helpman MB1 (0-2)

 
Bekerfinale District Noord MC Junioren:
10:00 Olde Veste '54 MV1 – SJO De Held MC1 (Bergum)  (1-2) 1-4
(SJO DE Held MC1 bekerwinnaar!)